Hľadať: >

Články < späť

Ako sa orientovať na stránkach cyklobazar.sk

Poslať známemu Tlačiť
21.07.2009

Síce sme sa snažili uľahčiť každému z Vás manipuláciu a pohyb po stránkach cyklobazáru, ale aj tak si dovolím napísať zopár riadkov o tom, čo kde nájdete a ako sa s tým vysporiadať.

Cyklobazar

Samotná orientácia na stránke je veľmi jednoduchá. Pre neregistrovaných užívateľov je možnosť prezerania inzerátov, akcií a článkov. Ak hľadáte teda inzerát, alebo čokoľvek čo sa Vám zapáči, nebude to nič zložité. Jediným problémom s ktorým sa samozrejme pri rozbiehaní stránky bude dať stretnúť bude ten, že nie všetky kategórie budú obsadené inzerátom. Preto dúfam že sa inzeráty budú len hrnúť a teda každá položka bude obsadená.

 

Články, Akcie , Kontakty

 

ČLÁNKY, tu sa budú uverejňovať reporty, rady a zaujímavosti z cyklistiky. Ak by mal ktokoľvek záujem napísať vlastný článok, stačí ho len poslať na adresu cyklobazar@cyklobazar.sk , pridať foto a samozrejme meno.

AKCIE, to je položka kde sa môžete dozvedieť čo sa plánuje, aké akcie, bikové preteky, no skrátka všetko, čo sa bude dať nazvať akciou. Tu sa Vám ponúka možnosť pridania vlastnej akcie. No je potrebné sa zaregistrovať. Aby sme zabránili zadávaniu akciám, ktoré by ani sám organizátor danej akcie mať na stránke www.cyklobazar.sk nechcel (aj to sa stáva a chcem sa tomu vyhnúť), tak každá Vami zadaná akcia bude musieť byť odsúhlasená administrátorom. No hlavne nebojte sa zadať akciu o ktorej si myslíte, že by mali niektorí bikeri záujem. Teda, ak budete chcieť vymyslieť nejaký zraz bikerov z Vášho okolia, tak neváhajte. Len nezabudnite napísať aj Váš kontakt a ďalšie informácie, aby akcia bola kompletná.

KONTAKTY, tak tu máte rovno kontakt na mňa a zopár slov. Čiže aby som sa neopakoval, stačí kliknúť a písať.

Už čoskoro pribudne aj FÓRUM, takže vami položené otázky a všetko čo Vás zaujíma sa budete môcť dozvedieť aj tam.

 

Registrácia je potrebná nielen na zadanie akcie ale aj na pridanie inzerátu. Je potrebné si dobre prečítať podmienky registrácie a ak teda s nimi budete súhlasiť môžete prejsť na registráciu. Vypíšete údaje, prihlásite sa a do Vami zadanej mailovej schránky Vám príde správa o registrácii. Už sa len prihlásiť a zadanie inzerátu je na najlepšej ceste.

Po samotnom prihlásení na Vás čakajú možnosti ako pridať inzerát, pridať akciu, editovanie Vami podaných inzerátov ( t.j. môžete sa rozhodnúť či inzerát označíte, aby sa nezobrazoval, alebo máte možnosť zmazania), môžete si v položke môj profil zmeniť heslo a samozrejme aj Vaše kontaktné údaje. 

 

To je snáď z mojej strany tak všetko. Na záver ešte jedna rada, užite si všetko čo Vám stránka www.cyklobazar.sk ponúka a čo sa Vám na nej páči. Tak prajem veľa zábavy, veľa nájdených inzerátov, dobrý predaj a kúpu a hlavne veľa kilometrov vo Vašom sedadle bicykla.

 

S pozdravom,

admin
  • Mailinglist

  • Pridaj sa do kontaktov Mailinglistu a dostávaj novinky a všetko nové čo sa deje na stránke www.CykloBazar.sk

  • Pridať email

Najnovšie články

Najnovšie akcie