Hľadať: >

Podmienky registrácie

Bazár www.cyklobazar.sk (ďalej aj bazár,-i,-u,-om,…) je určený širokej verejnosti. Za správnosť údajov o jednotlivých inzerovaných produktov ručí zadávateľ dát, nie stránka ani prevádzkovateľ stránky www.cyklobazar.sk.

Užívateľ systému súhlasí s tým, že majiteľ a ani prevádzkovateľ internetovej stránky www.cyklobazar.sk  nenesie žiadnu zodpovednosť za priebeh inzercie, ceny a spôsob vyrovnávania mezi účastníkmi obchodu.

Na stránkach ako aj fóre, či samotných inzerátoch www.cyklobazar.sk  je zakázané ponúkať tovar, ktorý odporuje platným slovenským zákonom. V takomto prípade si prevádzkovateľ vyhradzuje právo takúto ponuku okamžite zrušiť aj vylúčiť jej zadávateľa z dalšej účasti v bazári a to bez náhrady. Právna zodpovednosť za zadané dáta je na strane zadávateľa dát, v žiadnom prípade prevádzkovateľa stránky www.cyklobazar.sk .

Ak teda nadobudnete oprávnené podozrenie že zadávateľ dal na stánku www.cyklobazar.sk inzerát, ktorý porušuje akékoľvek zákony krajiny, v ktorej sa nachádzate Vy či v ktorej sa nachádza stránka www.cyklobazar.sk , alebo medzinárodné právo, tak máte povinnosť túto informáciu zdeliť prevádzkovateľovi za pomoci odoslania mailu v rubrike “kontakty“ kde napíšete nick konkrétnej osoby.

Súhlasíte s tým, že stránka www.cyklobazar.sk ako aj jej prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmazania poprípade nezaradenia akcie v rubrike “akcie“ alebo samotného inzerátu  a to bez nároku na uplatnenie škody spôsobenej bazárom.

Vymazanie, doplnenie, preradenie inzerátu či akcie nemusí byť nahlásené zadávateľovi a bazár tak môže takýto zásah spraviť ľubovolne.

(„vymazanie - tu samozrejme hovorím o inzerátoch podaných nezmyselne, s podozrením na nevhodný text, s nezaplateným a teda mnou neodhláseným reklamným podtextom atď...“ prevádzkovateľ www.cyklobazar.sk)

Podmienky registrácie sa môžu kedykoľvek zmeniť a urobím všetko čo je v mojich silách, aby som Vás informoval o týchto zmenách včas, avšak Vás žiadam aby ste podmienky registrácie počas používania stránky www.cyklobazar.sk pravidelne kontrolovali pretože musíte súhlasiť s každou zmenou týchto podmienok, ktoré budú aktualizované alebo upravené.

Verím, že sa Vám prostredníctvom bazáru podarí predať prípadne dobre kúpiť potrebné a užitočné veci.

www.cyklobazar.sk

  • Mailinglist

  • Pridaj sa do kontaktov Mailinglistu a dostávaj novinky a všetko nové čo sa deje na stránke www.CykloBazar.sk

  • Pridať email

Najnovšie články

Najnovšie akcie